loader image

Wesprzyj nas

Nasze działania możliwe są wyłącznie dzięki pomocy ludzi dobrej woli.

Każda, nawet najmniejsza forma wsparcia, jest dla nas nieocenioną pomocą.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie formy wsparcia. A koty i tak uważają, że im się należy 🙂

TWÓRZ HOSPICJUM RAZEM Z NAMI

Darowizny pieniężne

Jesteśmy organizacją non-profit. Utrzymujemy się wyłącznie z darowizn, a wszystkie pozyskane w ten sposób środki przeznaczamy wyłącznie na realizację celów statutowych.

Pamiętaj, że każdą darowiznę dla Kociego Hospicjum możesz odliczyć od podstawy opodatkowania. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. 

Darowizny rzeczowe

Możesz wesprzeć nasze koty darami rzeczowymi. Na bieżąco w hospicjum potrzebne są nie tylko karma i żwirek, ale też pieluchy, środki czystości, posłanka dla kotów, różne drobiazgi oraz akcesoria medyczne.

Jeśli chcesz pomóc nam w ten sposób, to najlepiej zapytaj, czego aktualnie potrzebujemy.

1 Procent

Mamy status OPP, zatem każdy podatnik może przekazać nam swój jeden procent podatku. 1% to możliwość sfinansowania często kosztownego leczenia naszych podopiecznych, a także wsparcie osób prywatnych w sterylizacjach i kastracjach kotów wolnożyjących, którymi się opiekują.

Fundraising

Pomóż nam w pozyskiwaniu funduszy na działalność. Opowiedz o nas swoim znajomym, załóż skarbonkę na ratujemyzwierzaki.pl, zrób zbiórkę  w mediach społecznościowych (korzystając na przykład z tego linku mozesz utworzyć zbiórkę na rzecz naszej Fundacji na Facebooku).

Pomóż znaleźć dom

Niektóre zwierzęta, którymi się opiekujemy – przede wszystkim psy, ale czasem i koty – szukają domów. Mieszkają na tymczasie albo w hotelach, ale nic nie zastąpi własnego domu i człowieka – takich na stałe, na zawsze.

Ci, którzy obecnie szukają własnego kąta, mają swoją stronę tutaj.

Opowiedz o nas

Pomóż nam w promowaniu naszej działalności. Polub / obserwuj Hospicyjne profile w mediach społecznościowych, udostępniaj nasze posty, tweety, zdjęcia, zbiórki. Napisz o nas na swoim blogu, stronie, profilu. Skontaktuj się z nami, a przyślemy Ci nasze ulotki, byś mógł/mogła zostawić je miejscach, które lubisz.

Masz pomysł, jak jeszcze nam pomóc? Podziel się nim!

Autorką kocich grafik jest Maria Zamchy (licencja CC BY).