Najnowsze wpisy

Czarno-biały kot o imieniu Maruda siedzi w kenelu na szarym kocyku w białe groszki.

Podsumowanie sierpnia 2021

Zapraszamy na – niestety smutne – podsumowanie sierpnia: pożegnaliśmy dwóch mieszkańców Kociego Hospicjum: Marudę i Rozbujanego. Pod naszą opiekę trafiły cztery koty: Izaak, Samuel, Pusia i Sodden,

Biała kotka Biji z różnokolorowymi tęczówkami na tle Kociego Hospicjum

Podsumowanie od kwietnia do lipca

Przepraszamy za przerwę w przygotowywaniu naszych podsumowań. Właśnie nadrabiamy zaległości, i to od razu wszystkie za jednym zamachem! Oto, co działo się w Kocim Hospicjum w okresie od kwietnia do lipca.

Kot Torje w kenelu

Podsumowanie marca 2021

Marzec stał przede wszystkim pod znakiem kastracji. Pod naszą opiekę trafili: Anton, Stefania i Torje.

Odszedł Benito. Podsumowanie dwóch tygodni (28.02.2021)

Kolejna śmierć w Hospicyjnym stadzie: pożegnaliśmy Benito. Niente pozostaje cały czas na leczeniu, przy okazji badań powychodziły u niej stare urazy. Kastrujemy, pamiętając, że za chwilę marzec.

Kot Nimeh

Dlaczego nazywamy się Hospicjum?

Pod jednym z naszych postów na Facebooku ktoś w komentarzu zadał pytanie: „Dlaczego to się nazywa hospicjum? Przecież tyle tu dobrych, radosnych opowieści, a i adopcje się zdarzają”.

Stara kotka Niente po zabiego amputacji małżowin usznych.

Niente traci uszy. Podsumowanie tygodnia (14.02.2021)

Ubiegły tydzień byłby w zasadzie łaskawy dla mieszkańców Kociego Hospicjum – nikt nie umarł, a wizyty w lecznicach to dwie kastracje, badania kontrolne i kąpiel. Byłby – gdyby nie Niente.

Czarny kot Magnus w klatce kennelowej.

Magnus się socjalizuje. Podsumowanie tygodnia (7.02.2021)

Kolejny tydzień z życia Kociego Hospicjum: Magnus się socjalizuje, Bronia, Niente i Benito chorują, sporo pozafundacyjnych zwierząt z lecznicach.

Biały kot Niente w lecznicy weterynaryjnej

Pomoc dla 1000 kotów. Podsumowanie tygodnia (31.01.2021)

Yarin, Pietia, Idaho i Niente znów w lecznicy. Kupiliśmy karmę dla 1000 bezdomnych kotów. Samir już we własnym domu.

Baszar

Pożegnaliśmy Baszara. Podsumowanie dwóch tygodni (24.01.2021)

Hospicyjne stado znowu się zmniejszyło: umarł Baszar (był z nami od lutego 2017) i wkrótce po nim Roni (u nas 3 miesiące).

Kot Budrys

Podsumowanie tygodnia (10.01.2021)

Dużo się działo w tym pierwszym pełnym tygodniu Nowego Roku. Niestety, nie zawsze dużo dobrego…