Kot Servano śpi na biurku.

Podsumowanie tygodnia (20.09.2020)

4 nowe koty w Hospicjum, 22 zwierzęta w lecznicach – zapraszamy na kolejne tygodniowe podsumowanie naszych działań.

Mała kotka Aliama, która nie rośnie.

Piątka dla zwierząt, czyli polityka w działaniach organizacji prozwierzęcej

Wszyscy oniemieli z zachwytu nad „piątką dla zwierząt”, ale w kwestii tego, co mnie najbardziej interesuje, czym się zajmuję bezpośrednio i co uwiera mnie najbardziej – nie ma w niej NIC (żeby nie napisać dosadniej).

Malwina, kotka środowiskowa.

Podsumowanie tygodnia (13.09.2020)

Przedstawiamy kolejny raport z naszych działań, tym razem za okres od 7 do 13 września.

Kot pokazuje łapkę

Cykliczne odrobaczenie naszych kotów

W miejscach takich, jak Kocie Hospicjum, koty odrobaczane są ‚na wejściu’. Ale cykliczne odrobaczenie idzie też po całym stadzie równocześnie. I taki dzień był wczoraj.

Kocie rodzeństwo: Weśka, Jaćka i Benito

Podsumowanie tygodnia (6.09.2020)

Raport z działalności Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych za okres od 31 sierpnia do 6 września.

Transport kotów do lecznicy weterynaryjnej.

Podsumowanie tygodnia (30.08.2020)

Publikujemy kolejne sprawozdanie z działań Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych, tym razem za okres od 24 do 30 sierpnia.

Kot środowiskowy Kizio na leczeniu.

Rozpoczynamy współpracę z SAFE-ANIMAL

Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych planuje uruchomić, we współpracy z SAFE-ANIMAL, program czipowania kotów bezdomnych. Chcemy nadzorować dalsze losy zwierząt, którym pomogliśmy i móc zadziałać, gdy ponownie znajdą się w potrzebie.

Miot kociąt.

Hekatomba kociąt

To, że jedne kocięta nadal będą umierać, czy też będą usypiane, nie może mieć wpływu na moją determinację, by ratować inne. Wszystkim nie pomogę, nie dam rady – ale z zaciętym uporem będę nadal robić swoje. W tym małym zakresie, na miarę moich sił, przy wsparciu przyjaciół i osób życzliwych. To jedyne, co mogę zrobić.

Kotka Resi po kąpieli.

Podsumowanie tygodnia (23.08.2020)

To już trzeci raport podsumowujący nasze działania na przestrzeni ostatnich dni. Piszemy o tym, co wydarzyło się w samym Hospicjum oraz poza nim.

Mały kotek bezdomny.

Podsumowanie tygodnia (14.08.2020)

Publikujemy kolejny tygodniowy raport z działań Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych. Podsumowujemy to, co ostatnio wydarzyło się w samym Hospicjum oraz poza nim.