Czarny Piątek dla Kociego Hospicjum

Pocztówka, notes i zakładka ze sklepu u Filemona

Czarny Piątek jest dla Kociego Hospicjum! Sklep “U Filemona” przygotował akcję pomocową dla naszej fundacji.

Wczoraj rozpoczął się nieformalnie Black Week, którego kulminacją jest Black Friday, przypadający, jak zawsze, w ostatni piątek przedostatniego miesiąca roku.

To święto handlu, konsumeryzmu, kapitalizmu i wielkich promocji (choć czasem tylko pozornych). Dla niektórych to najlepszy czas na zakupy.

Atmosfera Czarnego Piątku raczej nie kojarzy się z tym, czym Kocie Hospicjum zajmuje się na co dzień.

A tutaj proszę: niespodzianka!

W 2019 roku Monika Małek i jej koty zainicjowały tradycję wspierania organizacji prozwierzęcych właśnie w Czarny Piątek. Wtedy środki trafiły do Fundacji Pomocy Kotom Niewidomym “Ja Pacze Sercem”. A w tym roku…

Pani Monika zebrała propozycje ze swojej sieci społecznościowej, a samego losowania dokonała kotka Blania. Ze słoika pełnego zwitków papieru z nazwami organizacji prozwierzęcych Blancia wyciągnęła karteczkę z Kocim Hospicjum!

Ten moment losowania można zobaczyć na poniższym filmiku:

Odtwórz wideo

Co to wszystko oznacza?

W Czarny Piątek zamiast tradycyjnych zniżek na wybrane produkty w sklepie Pani Moniki Filemona pewien procent (od 10% do 70%, w zależności od asortymentu) ze sprzedaży trafi do Kociego Hospicjum!

Dotyczyć to będzie między innymi  kartek świątecznych, magnesów, kubków, obrazów i innych fajnych rzeczy, które u Filemona można kupić. Na głownym zdjęciu u góry widac fragmenty plakatu i notesu, poniżej można zobaczyć przykładowe inności.

Kocie magnesy ze sklepu "U Filemona"
Magnesy / Monika Małek
Zakładka do książki
Zakładka / Monika Małek
Kartka świąteczna
Kartka świąteczna / Monika Małek
Kubki / Monika Małek

W szczególności, z poniższych kategorii przedmiotów do Kociego Hospicjum trafi nastepujący procent cen:

• kupony – 10%
  • kartka świąteczna – 10%
  • magnesy (wybrane wzory) – 20%
  • kubki – 30 %
  • obrazy na płótnie 60×40 – 60%
  • plakaty – 60%
  • notesy A5 – 70%
  • zakładki – 70%
  • pocztówki (wybrane wzory) – 70%

O pozostałych szczegółach będzie się można przekonać w sam Black Friday zaglądajac na stronę sklepu.

Akcja trwa w Czarny Piątek, czyli 27 listopada od godziny 00:00 do 23:59.

Zapraszamy!

P.S. Mamy swoje wydarzenie na Facebooku.