Podsumowanie tygodnia (4.10.2020)

Cztery kocie maluchy w inkubatrorze.

Przedstawiamy kolejne sprawozdanie z działań Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych, tym razem za okres od 28 września do 4 października.

Każdego tygodnia udostępniamy mini-raporty, w których piszemy o tym, co wydarzyło się w samym Hospicjum oraz poza nim.

Oprócz zwierząt fundacyjnych (mieszkańców Kociego Hospicjum oraz tych, nad którymi sprawujemy stałą i bezpośrednią opiekę) wspieramy również pozafundacyjne. Przeważnie są to koty bezdomne, którymi opiekują się ludzie chcący ograniczyć w swoim sąsiedztwie kocią nadpopulację. Organizujemy i finansujemy diagnostykę, leczenie, kastracje, sterylizacje, karmę.

W ubiegłym tygodniu do hospicyjnej ekipy dołączyły 4 jesienne maluchy, zaś lecznice odwiedziło 10 zwierząt.

Zwierzęta fundacyjne:

Dołączyły:

• Apachi (4-tygodniowy kociak, rodzeństwo Arapacho, Cheyene, Kiowa)
  • Arapacho (4-tygodniowy kociak, rodzeństwo Apachi, Cheyene, Kiowa)
  • Cheyenne (4-tygodniowy kociak, rodzeństwo Apachi, Arapacho, Kiowa)
  • Kiowa (4-tygodniowy kociak, rodzeństwo Apachi, Arapacho, Cheyene)

Wizyty w lecznicach:

• Boogie (bdania diagnostyczne, leczenie)
  • Friskie (obrzęk spojówek, wyciek z oczu, katar, podejrzenie hesperwirusa, badania diagnostyczne, leczenie)
  • Morus (kontrola neurologiczna)
  • Purici (obrzęk spojówek, wyciek z obu gałek ocznych, katar, badania diagnostyczne, badania kontrolne (po zabiegu zespolenia kosci udowej), leczenie)
  • Shimo (infekcja w jamie ustnej, badania diagnostyczne, ekstrakcja zęba, sanacja jamy ustnej)
  • Tsoi (ropień w okolicy fałdu kolanowego lewego, badania diagnostyczne, kontynuacja leczenia)
Shimo
Shimo / Kocie Hospicjum

Zwierzęta pozafundacyjne

• 3 kociaki (koty schroniskowe, przebywające w domu tymczasowym, szczepienie)
  • Grubcio (kontynuacja leczenia z zeszłego tygodnia)
  • Kizia (kontynuacja leczenia)

Jeśli uważasz, że to, co robimy jest ważne – prosimy o wsparcie.

Każdy, nawet najmniejszy gest, jest dla nas niezwykle cenny.

Dziękujemy.

Trzy małe rudo-białe kotki wychodzą z transportera.
Maluchy schroniskowe / Kocie Hospicjum