1% dla kotów bezdomnych

FHdKBlogoNIGHT

1% dla kotów bezdomnych

Kim jesteśmy?

Jesteśmy osobami, które nie zgadzają się na cierpienie zwierząt. Prowadzimy Kocie Hospicjum – dom dla chorych, uprzednio bezdomnych kotów oraz podejmujemy szereg działań w zakresie zwalczania bezdomności i krzywdy niechcianych zwierząt towarzyszących.

Tworzymy Fundację Hospicjum dla Kotów Bezdomnych – organizację pożytku publicznego. Dzięki temu możemy prosić Cię o 1% Twojego podatku.

Co zrobimy z TWOIM 1%?

To samo, co każdego roku: środki uzyskane z odpisów 1% podatku przeznaczamy wyłącznie i bezpośrednio na pomoc dla kotów bezdomnych.

W 2021 roku w Kocim Hospicjum przebywało stale ok. 70 kotów – niesamodzielnych, niepełnosprawnych, starych, chorych, po wypadkach. Zwierzęta te wymagały naszej niemal ciągłej uwagi, częstych wizyt w klinikach weterynaryjnych i specjalistycznej diety.

Zorganizowaliśmy również pomoc dla łącznie ponad 1000 kotów środowiskowych: od opłacania kastracji i sterylizacji, przez finansowanie zabiegów, po zakup karmy.

Kastracje

w ramach walki z nadpopulacją opłaciliśmy ponad 500 kastracji i sterylizacji

leczenie

sfinansowaliśmy kilkaset diagnostyk  i ponad 200 zabiegów

KARMA

kupiliśmy kilka ton karmy dla mieszkańców Hospicjum i kotów środowiskowych

Mały rudy kotek Ligur je karmę z niebieskiej miseczki

Tylko dzięki odpisom 1% za 2020 mogliśmy w ubiegłym roku opłacić faktury z lecznic weterynaryjnych na kwotę 136 165,67 zł oraz zakupić karmę za 16 214,42 zł.

Prosimy: pomóż nam działać dalej!

Przekaż swój 1% podatku za 2021

na koty bezdomne

Jak to zrobić?

Wystarczy, ze w swoim rozliczeniu podatkowym podasz

nasz numer KRS 0000408882

(Nie musisz wpisywać żadnego celu szczegółowego!)

portal podatkowy

możesz rozliczyć się za pomocą ministerialnego portalu podatkowego

Rozlicz PIT Online

PITax

lub za pomocą systemu PITax, w którym nasz numer KRS został wpisany domyślnie

jeśli rozliczasz się inaczej

Upewnij się, że nasz numer KRS 0000408882 znajduje się w odpowiedniej rubryce.

Na stronie Pitax znajdziesz aktualne i gotowe do pobrania formularze PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 i PIT-OP z wpisanym już naszym numerem KRS.